Svadobný Salón La Fiaba

Svadobný Salón Košice

Svadobné šaty Košice

Či už chcete šaty moderné, jednoduché, elegantné alebo princeznovské, u nás si určite vyberiete. Zároveň Vám pomôžeme s výberom vhodných doplnkov.
Naša ponuka zahrňuje nielen požičiavanie, ale aj predaj svadobných a spoločenských šiat. Pri Vašom výbere šiat ochotne a odborne obslúžime a poradíme.
Ručne vyšívané moderné a netradičné kroje na redový tanec a prekrásne spoločenské šaty Vás určite na prvý pohľad očaria. Tradícia sa vracia do módy.
Ak Vás čaká prvé sväté prijímanie alebo svadba, tak Vaša dcérka si iste vyberie z našej širokej ponuky šatočiek pre malé parádnice. Tešíme sa na Vás.

La Fiaba

icon1

Naše spokojné
nevesty

icon2

Ponuka
naviac

icon3

Otázky a
odpovede

icon4

Doplnky
z našej ponuky

icon5

Náš
interiér

icon6

Strihy
svadobných šiat

 • Svadobný salón

  Vítame Vás na stránkach svadobného salónu La Fiaba. Myšlienka zriadiť si svadobný salón vznikla počas príprav našej vlastnej svadby. Tento sen sa nám podarilo zrealizovať v roku 2013 otvorením svadobného salónu La Fiaba v Košiciach. Od otvorenia nás navštívilo mnoho spokojných neviest. Každá jedna odchádzala s úsmevom na tvári a veľkou spokojnosťou. Náš personál vám vyjde v ústrety aj mimo otváracích hodín (aj cez víkend).
 • Kontakt

  Nájdete nás:
  La Fiaba
  Hlavná 52, 1. poschodie
  (pri The Beer House)
  040 01 Košice
  Tel.: 0908 845 143
  Email: lafiaba@lafiaba.sk
  Web:
 • Naše nevesty

  • " Ďakujem pekne salónu La Fiaba za krásne svadobné šaty, cítila som sa v nich ako princezná....ďakujem za všetko, ste skvelí, s radosťou som s Vami spolupracovala... "
   Marina
  • " Ďakujeme, budeme Váš salón len odporúčať, výber šiat aj prístup k zákazníkovi výborný. Klobúk dole :) Prajeme veľa spokojných zákazníčok. "
   Veronika