Otázky a odpovede

 

1. Je potrebné sa na skúšanie šiat objednať?
Na skúšanie šiat nie je nutné sa vopred objednať. Pre Vaše pohodlie však odporúčame objednať sa telefonicky na čísle 0908 845 143, mailom lafiaba@lafiaba.sk alebo na našej Facebook stránke Salón La Fiaba.

2. Ako dlho pred svadbou je potrebné rezervovať si šaty?
Nevesty si šaty väčšinou rezervujú 6-8 mesiacov pred svadbou. To je ale veľmi individuálne. Záleží od toho, či je nevesta náročná alebo nie. Čím skôr prídete, tým väčší výber budete mať.

3. Koľko stojí prenájom svadobných a spoločenských šiat?
Cena prenájmu svadobných šiat sa pohybuje od 179 do 419 eur a spoločenských od 50 do 150 eur. Nevesta má k svadobným šatám zadarmo prenájom závoja, bolerka, spodničky a svadobných rukavíc. Ponúkame Vám možnosť výraznej zľavy (25%) pri zapožičaní spoločenských šiat, pri súčasnom požičaní svadobných šiat.

4. Dá sa rezervovaný model vymeniť za iný?
Áno, kedykoľvek môžete rezervované šaty bezplatne vymeniť za iné. Ak sa Vám časom zapáčia iné šaty z našej ponuky, jednoducho Vám ich vymeníme.

5. Mám nárok na vrátenie zálohovej platby?
Od zmluvy na prenájom šiat je možné odstúpiť do 3 dni od jej uzatvorenia. V tomto prípade bude v plnej výške vrátená zálohová platba. Po uplynutí tejto lehoty zálohová platba prepadá v prospech svadobného salónu.

6. Páčia sa mi šaty z katalógu, dajú sa objednať?
Samozrejme áno. Dodacia lehota je 1-2 mesiace. Objednané šaty si môžete buď kúpiť alebo požičať.

7. Dá sa požičať alebo kúpiť len doplnok bez šiat?
Áno, požičiavame a predávame závoje, bolerká, spodničky, svadobné rukavičky...

8. Dajú sa požičať šperky?
Nie, z hygienických dôvodov šperky nie je možné požičiavať. Máme však veľký výber bižutérie na predaj za priaznivé ceny.

9. Aký tovar je ešte možné u Vás zakúpiť?
U nás si môžete zakúpiť: závoje, ozdoby do vlasov (svadobné korunky, čelenky a hrebienky), svadobná bižutéria (náhrdelníky, náušnice, náramky), svadobné poháre, svadobné rukavičky, podväzky, spodničky, drobnosti na výzdobu, svadobné pierka, vankúšiky pod obrúčky, kravatové sety (kravata, vreckovka, manžetové gombíky a spony na kravaty), postavičky na tortu (veľké a malé), košíky pre družičky.

10. Dajú sa šaty kúpiť?
Áno, šaty z nášho salónu sa dajú aj kúpiť za bezkonkurenčné ceny.

11. Aké veľkosti ponúkate na prenájom?
V našom salóne držíme svadobné aj spoločenské šaty vo veľkostiach od 36 do 44.

12. Dajú sa upraviť šaty na postavu nevesty?
Väčšina šiat je na šnurovačku, ktorá vytvára dokonalú postavu. Preto nie je potrebné ich viac zužovať ani rozširovať. Šaty sa tým pádom neznehodnocujú neustálym prešívaním. Dĺžku Vám vieme upraviť takmer na každých šatách, záleží to od ich spodného ukončenia. Vlečky na šatách sa dajú vypnúť, takže pri tanci nezavadzajú. Ak chcete šaty na ramienka, nie je pre nás problém Vám ich doladiť k akýmkoľvek šatám. Niektoré nevesty si želajú inú farbu stuhy (pri šnurovaní). Nie je problém si vymeniť stuhu za inú.

 
 • Svadobný salón

  Vítame Vás na stránkach svadobného salónu La Fiaba. Myšlienka zriadiť si svadobný salón vznikla počas príprav našej vlastnej svadby. Tento sen sa nám podarilo zrealizovať v roku 2013 otvorením svadobného salónu La Fiaba v Košiciach. Od otvorenia nás navštívilo mnoho spokojných neviest. Každá jedna odchádzala s úsmevom na tvári a veľkou spokojnosťou. Náš personál vám vyjde v ústrety aj mimo otváracích hodín (aj cez víkend).
 • Kontakt

  Nájdete nás:
  La Fiaba
  Hlavná 52, 1. poschodie
  (pri The Beer House)
  040 01 Košice
  Tel.: 0908 845 143
  Email: lafiaba@lafiaba.sk
  Web:
 • Naše nevesty

  • " Ďakujem pekne salónu La Fiaba za krásne svadobné šaty, cítila som sa v nich ako princezná....ďakujem za všetko, ste skvelí, s radosťou som s Vami spolupracovala... "
   Marina
  • " Ďakujeme, budeme Váš salón len odporúčať, výber šiat aj prístup k zákazníkovi výborný. Klobúk dole :) Prajeme veľa spokojných zákazníčok. "
   Veronika