Ponuka

t1

Svadba Košice

────────────────────────
Svoje najdôležitejšie „ÁNO“ si väčšina z nás povie len raz v živote. Tie čarovné tri písmená zaznejú z našich úst na udalosti, na ktorú sa spomína celý život a ukrývajú začiatok niečoho nového, prekrásneho a spoločného. Svadba je udalosťou, kde dvaja mladí ľudia spečaťujú svoju lásku v kruhu svojich najbližších. Stredobodom pozornosti je jednoznačne nevesta so ženíchom. Každá nevesta chce byť vo svoj veľký deň ako kráľovná. Preto na výber svadobných šiat sa kladie veľký dôraz. Vyberte si svoje svadobné šaty z našej rozmanitej ponuky. Nech pekné šaty zdobia Vás a Váš výnimočný deň!
t3

5% zľava pri objednávke

────────────────────────
Na skúšanie šiat nie je nutné sa vopred objednať. Ale pri objednávke automaticky dostanete 5%-nú zľavu z pôvodnej ceny šiat. Rezervujte si u nás čas len pre seba, aby sme mohli dokonale splniť všetky vaše priania. A to buď telefonicky na čísle 0908 845 143, mailom lafiaba@lafiaba.sk alebo na našej facebook stránke Svadobný salón La Fiaba.
t4

Ceny pre každého

────────────────────────
Ceny v našom salóne sú prispôsobené tak, aby svadobné/spoločenské šaty a iné doplnky boli prístupné pre každú nevestu. Tak neváhajte a príďte sa pozrieť do nášho salónu a vyberte si šaty z našej kolekcie.
t5

25% zľava na spoločenské šaty

────────────────────────
Milé nevesty! Máme pre Vás mimoriadne výhodnú ponuku. Ponúkame Vám možnosť výraznej zľavy (25%) pri zapožičaní spoločenských šiat, pri súčasnom požičaní svadobných šiat.
 • Svadobný salón

  Vítame Vás na stránkach svadobného salónu La Fiaba. Myšlienka zriadiť si svadobný salón vznikla počas príprav našej vlastnej svadby. Tento sen sa nám podarilo zrealizovať v roku 2013 otvorením svadobného salónu La Fiaba v Košiciach. Od otvorenia nás navštívilo mnoho spokojných neviest. Každá jedna odchádzala s úsmevom na tvári a veľkou spokojnosťou. Náš personál vám vyjde v ústrety aj mimo otváracích hodín (aj cez víkend).
 • Kontakt

  Nájdete nás:
  La Fiaba
  Hlavná 52, 1. poschodie
  (pri The Beer House)
  040 01 Košice
  Tel.: 0908 845 143
  Email: lafiaba@lafiaba.sk
  Web:
 • Naše nevesty

  • " Ďakujem pekne salónu La Fiaba za krásne svadobné šaty, cítila som sa v nich ako princezná....ďakujem za všetko, ste skvelí, s radosťou som s Vami spolupracovala... "
   Marina
  • " Ďakujeme, budeme Váš salón len odporúčať, výber šiat aj prístup k zákazníkovi výborný. Klobúk dole :) Prajeme veľa spokojných zákazníčok. "
   Veronika